Glavni izbornik
Vijesti Arhiva Kutak za roditelje Natjecanja Galerija Linkovi O nama Sponzori Kontakt

Upisi i trening
Upisi novih članova u Gimnastički vrtić i Školu gimnastike te početak treninga za sve članove kreće od ponedjeljka, 3.09.2012. u Katoličkoj osnovnoj školi prema slijedećem rasporedu:
Gimnastički vrtić
(od 3 do 4 god)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
17:00 - 17:45
Gimnastički vrtić
(od 5 do 6 god)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
18:00 - 19:00
Škola gimnastike
(djeca od 7 godina i starija)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
19:00 - 20:00
Sve potrebne informacije mogu se naći na web stranici kluba u „Kutku za roditelje“ ili telefonom kod našeg trenera Josipa Zorića 099 / 690 18 72.
KUP RH U RITMIČKOJ GIMNASTICI ZA REGIJU JUG
Galerija
Šibenik, 22.03.2015.
201503sib
U organizaciji Gimnastičkog kluba Dišpet održano je natjecanje u ritmičkoj gimnastici za Kup RH za regiju jug. Natjecanje je kvalifikacijsko za Završnicu Kupa RH koje će se održati krajem svibnja.
Na natjecanju je sudjelovalo 70 ritmičarki iz 5 klubova: KRG Sirena iz Zadra, GK Šibenik-Dalmacija, KRŠG Rusulice iz Trogira, KRŠG Floramye iz Splita i GK Dišpet.
Ritmičarke su se natjecale u B-programu u pet kategorija: mini, mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke.
Rezultati Dišpeta su:

MINI:
5. Luca Mikulandra
16. Nera Labor
17. Mara Rak
KADETKINJE:
5. Ella Magdić
8. Ela Bačić
10. Lara Gracin
11. Nikolina Juraga
JUNIORKE:
14. Lara Budiša
SENIORKE:
2. Martina Vranjić
Na završnicu Kupa RH plasirale su se njih pet: Luca Mikulandra, Ella Magdić, Ela Bačić, Lara Gracin i Martina Vranjić.

ČESTITAMO!
12.međunarodni turnir u RG „OLIMPIK CUP 2015“
Galerija
Sarajevo, 13.-15.03.2015.
201503sar
Na jakom međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici 'Olimpik kup 2015.' u Sarajevu nastupili su i gimnastičarke šibenskog Dišpeta.
Dišpet su predstavljale tri gimnastičarke: Nera Labor, Luca Mikulandra i Ela Bačić.
U konkurenciji s djevojčicama iz Turske, Slovenije, Mađarske i Hrvatske, Ela Bačić (2004.g.) osvojila je šesto mjesto u vježbi bez rekvizita, Luca Mikulandra 11. mjesto, a Nera Labor (2007.g.) sedmo mjesto.
U sportskoj dvorani „Ramiz Salčin“ na Mojmilu u Sarajevu, inače, nastupilo je više od 430 natjecateljica iz 32 kluba iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, Bugarske, Turske, Mađarske, Češke i Bosne i Hercegovine.
TRENERSKI I SUDAČKI SEMINARI
Naši su se treneri i ove godine na početku natjecateljske sezone educirali pohađajući trenerske i sudačke seminare organizirane od Hrvatskog gimnastičkog saveza.
Svi su se seminari održavali u gimnastičkom centru Aton u Nedelišću.
Za ritmičku gimnastiku seminar je pohađala Dragica Gulin.
Za mušku sportsku gimnastiku seminaru su nazočili Josip Zorić i Mario Vlahov.
Za žensku sportsku gimnastiku educirali su se Anđela Šupe, Sara Bilan i Josip Zorić.
Na istom seminaru sudački ispit polagali su Anđela Šupe i Josip Zorić te stekli zvanje regionalnih sudaca.
Gimnastički klub Dišpet je prvi put od svog osnivanja dobio sutkinju ženske sportske gimnastike te osobito čestitamo mladoj trenerici i sutkinji Anđeli, ali i treneru Josi koji je rijedak slučaj muškog suca u ženskoj gimnastici u Hrvatskoj.
IZBOR NAJBOLJIH SPORTAŠA GRADA ŠIBENIKA
Galerija
Gradska vjećnica, 23.02.2015.
201502sib
I ove je godine, već tradicionalno, Zajednica sportova Grada Šibenika i Grad Šibenik, dodijelili nagrade i priznanja za sportske uspjehe postignute u prethodnoj 2014.godini.
Priznanja su dobili i perspektivni sportaši među kojima su naši Roko Zorić, Josipa Zorić i Lucija Vlahov.
Čestitamo svim nagrađenim sportašima, a našem trojcu želimo uspješan daljnji sportski napredak i dobre rezultate.
MEĐUNARODNI BOŽIĆNI TURNIR
Galerija
Samobor, 20.12.2014.
201412sam
Već tradicionalno naše gimnastičarke sudjeluju na samoborskom Božićnom turniru.
Ove godine, zajedno s trenerima Josipom Zorićem i Mariom Vlahovom, nastupilo je 7 dišpetovki.
U vrlo jakoj konkurenciji gimnastičarki iz GK Rijeke, GK Dubrave Zagreb, GK Novi Zagreb, GIB Šiška Ljubljana, GK Vukovar, GK Split, GK Samobor, GK Sokol Požega i GK Bosna Sarajevo, naše su gimnastičarke ostvarile slijedeće rezultate:
- u kategoriji C-programa mlađe kadetkinje (49 natjecateljki):
10. Lucija Vlahov
14. Josipa Zorić
19. Lučana Rupić
30. Katarina Lozić
39. Marija Radnić
44. Lučana Rupić

4. mjesto ekipno (zaostatak od 3,35 boda od treće plasirane ekipe

- u kategoriji C-programa Kadetkinje (41 natjecateljka):
29. Anja Relja
39. Lea Relja
CopyRight 2007.g. Vektor design

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!