Glavni izbornik
Vijesti Arhiva Kutak za roditelje Natjecanja Galerija Linkovi O nama Sponzori Kontakt

Upisi i trening
Upisi novih članova u Gimnastički vrtić i Školu gimnastike te početak treninga za sve članove kreće od ponedjeljka, 3.09.2012. u Katoličkoj osnovnoj školi prema slijedećem rasporedu:
Gimnastički vrtić
(od 3 do 4 god)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
17:00 - 17:45
Gimnastički vrtić
(od 5 do 6 god)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
18:00 - 19:00
Škola gimnastike
(djeca od 7 godina i starija)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
19:00 - 20:00
Sve potrebne informacije mogu se naći na web stranici kluba u „Kutku za roditelje“ ili telefonom kod našeg trenera Josipa Zorića 099 / 690 18 72.
DIŠPETOV BOŽIĆ
Galerija
22.12.2015.
201512sib
SVAKO DOBRO SVIM MALIM I VELIKIM DIŠPETOVCIMA
U NOVOJ 2016.G.
GK DIŠPET
DONACIJA GIMNASTIČKIH SPRAVA
Galerija
201512lju
Gimnastičko društvo Zelena Jama iz Ljubljane donirao je našem klubu gimnastičke sprave – gimnastička greda, strunjače raznih dimenzija, konj za preskok i dr.
Ovim putem zahvaljemo se našim prijateljima iz GD Zelena Jama na donaciji.
Oduševljenje doniranim spravama vidi se na licima naših gimnastičarki.
Zahvaljujemo se i našim trenerima Josi i Mariu koji su donirane sprave, unatoč lošim vremenskim uvijetima, sretno dopremili iz Ljubljane u Šibenik.
Završnica Kupa RH u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici
Galerija
Rijeka, 7.-8.11.2015.
201511rij
Članovi GK Dišpet, njih jedanaest, nakon tri regionalna natjecanja, plasiralo se na Završnicu Kupa RH koje se održalo u Kastavu u blizini Rijeke. Natjecanje se odvijalo u višeboju pojedinačno i ekipno (muškarci 6 gim.sprava, žene 4 gim. sprave).
U veoma teškoj konkurenciji i između velikog broja natjecatelja iz gotovo svih hrvatskih gimnastičkih klubova i u svim kategorijama, naši su dišpetovci odlično odradili svoje zadaće i ostvarili slijedeće rezultate:
C-program
-mlađi kadeti:
6. Roko Zorić
17. Marko Bandalo

-seniori:
2. Tin Škugor
4. Krešimir Šintić
5. Filip Guina
9. Toma Perica

1.mjesto ekipno – seniori

-kadetkinje:
17. Josipa Zorić
19. Lučana Rupić
39. Katarina Lozić
-mlađe juniorke:
10. Lucija Vlahov

-juniorke:
25. Anja Relja

Najbolje rezultate, dakle ostvarili su najstariji dišpetovi gimnastičari. Na njihovom uspjehu čestitao im je i vrhunski hrvatski i svjetski gimnastičar na preči Mario Možnik koji im je podijelio medalje i pehar.
No, i najmlađi su pokazali da je pred njima svjetla sportska budućnost.
Roko Zorić je dugo držao visoko drugo mjesto, ali je s lošim doskokom sa posljednje sprave (karike) pokvario svoj plasman te osvojio 6.mjesto.
Sve tri kadetkinje bilo su odlične, no plasmana su ih koštale padovi s gimnastičke grede.
Mlađa juniorka Lucija Vlahov osvojivši 10.mjesto u kategoriji od 44 natjecateljke ostvarila je odličan rezultat koji će slijedećih godina, vjerujemo biti još bolji.
Anja Relja imala je nesreću što je svoj nastup čekala gotovo cijeli dan. Unatoč dobro odrađenim vježbama ostavrila je 25.mjesto između 41 natjecateljice.

Dišpetove gimnastičare pratili su treneri Josip Zorić i Mario Vlahov, a među nacionalnim i međunarodnim sucima i sutkinjama našli su se i dišpetovi Anđela Šupe i Jakov Perica.

Zahvaljujemo se od srca svima koji su pomogli pri organizaciji i realizaciji odlaska na Završnicu Kupa RH, a to su:

Škola košarke Dražen Petrović i g.Josip Milaković
Gradski parking d.o.o. Šibenik
Maris ekologija i poljoprivreda d.o.o.
Koudi-stan d.o.o. za upravljanje stambeno-poslovnim objektima
Skelin d.o.o. za ugostiteljstvo i trgovinu
Djelo d.o.o.
3.kolo Kupa RH za regiju jug u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici
Galerija
Split, 11.10.2105.
201510spt
Šesnaest gimnastičara i gimnastičarki GK Dišpeta nastupilo je ove nedjelje na posljednjem regionalnom kolu u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici u Splitu.
Dišpetovci su postigli odlične rezultate i to:
-mlađi kadeti:
6.Roko Zorić
12. Marko Bandalo
-kadeti: 1.Mario Halužan
-seniori:
1.Krešimir Šintić
2.Filip Guina
3.Tin Škugor
3.Toma Perica
-seniori: 1.mjesto ekipno

-kadetkinje:
4.Lučana Rupić
5.Josipa Zorić
8.Marija Radnić
9.Kataraina Lozić
-kadetkinje: 1.mjesto ekipno
-mlađe juniorke:
3.Lucija Vlahov
17.Lucija Gradiška
18.Lea Relja
24.Nika Guina
-mlađe juniorke: 3.mjesto ekipno
-juniorke:
3.Anja Relja

Dakle: 2 zlata, 1 srebro, 3 bronce pojedinačno i dva ekipna prva mjesta i jedno ekipno treće mjesto.

Nakon odrađena tri kola, zbrojem bodova iz dva bolja kola, stjecali su se plasmani na Završnicu Kupa RH.
U gotovo 13 godina postojanja, GK Dišpet ove godine na Završnicu šalje najveći broj natjecatelja – njih jedanaest, što je znak dobrog i napornog rada tijekom cijele godine.
Na Završnicu Kupa RH koja će se održati 7.-8.11.2015. u Rijeci plasirali su se: Roko Zorić i Marko Bandalo, Krešimir Šintić, Filip Guina, Tin Škugor i Toma Perica, Josipa Zorić, Lučana Rupić i Katarina Lozić, Lucija Vlahov i Anja Relja.
Sportaše će pratiti njihovi treneri Josip Zorić, Mario Vlahov i Sara Bilan, a dišpetovi suci bit će Jakov Perica i Anđela Šupe.
2.međunarodni turnir Sv.Mihovil
Galerija
Šibenik, 27.09.2015.
201509sib
Naš je klub i ove godine, povodom Dana Grada Šibenika i njegovog zaštitnika svetog Mihovila organizirao turnir u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici C-programa.
Na turniru je nastupilo 146 natjecateljki i natjecatelja iz 14 klubova iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine i čime je turnir dobio predznak međunarodnog. Klubovi koji su nastupili su: GK Marjan Split, GK Rijeka, GK Sokol Karlovac, GK Dubrava Zagreb, ŠGK Salto Solin, GD Zelena jama Ljubljana, SGU Spartka Banja Luka, GK Salto Zadar, GK Kaštela Kaštel Sućurac, GK ZSD Libertas Mostar, GK Split, GIB Šiška Ljubljana, GD Beli Manastir i GK Dišpet. Uz natjecatelje bili su i treneri, njih 32, a sudilo je 18 sudaca i sutkinja.

Natjecanje se odvijalo u odličnom sportskom i prijateljskom ozračju i svi su gimnastičari, treneri i suci gostujućih klubova otišli s prekrasnim dojmovima na turnir i naš Šibenik obećavši da će ponovno doći na 3.turnir sv.Mihovila sljedeće godine.

Osim medalja, pehara i diploma, sudionici natjecanja dobili su i poklone - uspomene na Šibenik, koje su osigurali NP Krka, TZ Šibenik i GK Dišpet.

Natjecatelji GK Dišpeta ostvarili su slijedeće rezultate:
Ženska sportska gimnastika:
-mlađe kadetkinje ekipno: 2.mjesto
-mlađe kadetkinje pojedinačno:
6.Mara Zorić
7.Mare Mileta
8.Nika Bujas
9.Franka Gašperov
-kadetkinje ekipno: 4.mjesto
-kadetkinje pojedinačno:
6.Josipa Zorić
8.Lučana Rupić
21.Marija Radnić
27.Katarina Lozić
-mlađe juniorke ekipno: 8.mjesto
-mlađe juniorke pojedinačno:
31.Lucija Vlahov
42.Lea Relja
45.Lucija Gradiška
48.Nika Guina
-juniorke pojedinačno:
13.Anja Relja
Muška sportska gimnastika:
-mlađi kadeti pojedinačno:
8.Roko Zorić
-kadeti (D) pojedinačno:
6.Mario Halužan
-seniori ekipno: 1.mjesto
-seniori pojedinačno:
1.Filip Guina
2.Toma Perica
CopyRight 2007.g. Vektor design

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!