Glavni izbornik
Vijesti Arhiva Kutak za roditelje Natjecanja Galerija Linkovi O nama Sponzori Kontakt

Upisi i trening
Upisi novih članova u Gimnastički vrtić i Školu gimnastike te početak treninga za sve članove kreće od ponedjeljka, 3.09.2012. u Katoličkoj osnovnoj školi prema slijedećem rasporedu:
Gimnastički vrtić
(od 3 do 4 god)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
17:00 - 17:45
Gimnastički vrtić
(od 5 do 6 god)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
18:00 - 19:00
Škola gimnastike
(djeca od 7 godina i starija)
Ponedjeljkom i četvrtkom:
19:00 - 20:00
Sve potrebne informacije mogu se naći na web stranici kluba u „Kutku za roditelje“ ili telefonom kod našeg trenera Josipa Zorića 099 / 690 18 72.
2.kolo Kupa RH za regiju jug u MŽSG
Galerija
Sportska dvorana Miminac, 13.06.2015.
201506sib
Na 4.klupskom natjecanju sudjelovali su dječaci i djevojčice koji svoja prva gimnastička iskustva stječu u Gimnastičkom vrtiću i Školi gimnastike i ostvarili su slijedeće rezultate:
 DJEČACI   rođ. 2009. i mlađi
 
rangIme i prezimePARTERPRESKOKUKUPNO
1.Stipan Vlahov13,5014,7028,20
2.Josip Vujić12,8015,3028,10
3.Lovre Jurić12,8015,0027,80
4.Roko Rončević12,7014,9027,60
5.Toma Subašić12,0014,5026,50
6.Viktor Vlahov10,5013,7024,20
 
DJEČACI   rođ. 2004.-2007.
rangIme i prezimePARTERPRESKOKUKUPNO
1.Faust Pelajić19,2018,8038,00
2.Frane Papak18,3018,6036,90
3.Roko Vidović16,9018,3035,20
4.Matej Krnić14,1017,8031,90
 
DJEVOJČICE  rođ. 2010. i mlađe
rangIme i prezimePARTERPRESKOKUKUPNO
1.Mia Mikulandra14,2015,0029,20
2.Kata Lasan13,3014,9028,20
3.Klara Trlaja13,8014,2028,00
4.Roka Slugan13,7012,9026,60
5.Anđela Klarić12,1013,5025,60
6.Natalie Bajan12,0013,1025,10
7.Petra Vudrag10,5014,1024,60
 
DJEVOJČICE  rođ. 2008.-2009.
rangIme i prezimePARTERPRESKOKUKUPNO
1.Korina Jadrijević15,0015,4030,40
2.Dora Erlić13,7014,7028,40
3.Gabi Goleš12,7015,5028,20
4.Ema Dubravica12,6015,2027,80
5.Klara Begura13,6014,1027,70
6.Ena Kuzmić13,3014,2027,50
7.Ela Čvrljak13,5013,9027,40
8.Ariela Krnić12,4014,0026,40
 
DJEVOJČICE  rođ. 2005.-2007.
rangIme i prezimePARTERPRESKOKGREDAUKUPNO
1.Nika Barišić18,3018,6014,5051,40
2.Lucija Vrljac18,5018,9014,3051,20
3.Marta Celić17,1018,0014,0049,10
4.Lara Malešević16,6018,5013,6048,70
5.Lana Salkić15,8018,0014,0047,80
6.Luna Salkić17,3018,6011,8047,70
7.Ante Vujić16,0017,6011,0044,60
8.Anđela Ćaleta Car14,4018,109,5042,00

 
Čestitamo svim natjecateljima i natjecateljkama i želimo još puno gimnastičkih i sportskih uspjeha!!!
 
2.kolo Kupa RH za regiju jug u MŽSG
Galerija
Zagreb, 30.05.2015.
201505za2
Naših se 5 ritmičarki plasiralo na Završnicu Kupa RH i u vrlo velikoj i teškoj konkurenciji postiglo dobre zadovoljavajuće rezultate.
Kategorija MINI:
14. Luca Mikulandra
Kategorija KADETKINJE:
15. Ella Magdić
17. lara gracin
20. Ela Bačić
Kategorija SENIORKE:
8. Martina Vranjić
Čestitamo curama!!!
„ODABERI SPORT“ – manifestacija u organizaciji Zajednice sportova Šibensko-kninske županije
Galerija
Šibenik, Trg Pavla Šubića, 30.05.2015.
201505si3
I ove je godine održana manifestacija „Odaberi sport“ na kojoj su sudjelovali i naši gimnastičari.
Cilj manifestacije je upozanti djecu sa sportovima koji se nude u Šibeniku i županiji i kojima bi se mogli baviti, ali još o tome nisu donijela odluku.
Nadamo se da su naši dišpetovci svojom prezentacijom privukli neke od neodlučnih i da će nam se pridružiti u klubu već početkom slijedeće školske godine.
2.kolo Kupa RH za regiju jug u MŽSG
Galerija
Solin, 24.05.2015.
201505sol
2.kolo Kupa RH za regiju jug održalo se u Solinu u organizaciji GK Salto. Nastupilo je 16 dišpetovaca između ukupno 209 natjecatelja iz 9 klubova regije i ostvarilo slijedeće rezultate:
C-kadetkinje:
2. Josipa Zorić
4. Lučana Rupić
6. Katarina Lozić
13. Marija Radnić

2. mjesto ekipno

C-mlađe juniorke:
6. Lucija Vlahov
25. Lucija Gradiška
33. Nika Čuljak
34. Nika Guina

C-juniorke:
9. Anja Relja

C-mlađi kadeti:
8. Roko Zorić
9. Marko Bandalo
15. Marin Bumbak

C-kadeti:
9. Ante Domagoj Juroš

C-seniori:
2. Filip Guina
4. Toma Perica
6. Krešimir Šintić

1.mjesto ekipno

Treneri: Josip Zorić, Mario Vlahov i Sara Bilan
Suci: Jakov Perica i Anđela Šupe
RADIONICA GIMNASTIKE
Galerija
OŠ Petar Krešimir IV, 18.05.2015.
201505si2
Naš trener Josip Zorić i tata naše gimnastičarke Josipe, učenice 3.razreda oš Petar Krešimir IV, održao je radionicu gimnastike u školskoj sportskoj gimnastici na satu Tjelesno-zdravstvene kulture. Da je malim trečašima gimnastika bila izuzetno zanimljiva, pogledajte u galeriji slika, a možete pitati i učiteljicu Ingu Belamarić.
CopyRight 2007.g. Vektor design

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!